jane iredale VASAROS LOTERIJA

ĮSIGYKITE 3 JANE IREDALE PRODUKTUS

PAS MŪSŲ PARTNERIUS
ar 
MŪSŲ INTERNETINĖJE PARDUOTUVĖJE

iki 31.08.2019

ir laimėkite!

Tik 2 žingsniai iki laimėjimo

Žingsnis 1: įsigykite 3 jane iredale produktus*

*produktai, kuriuos perkant loterijoje dalyvauti negalėsite: drožtukai, tuščia dėžutė presuotos pudros papildymui, kempinėlė, šukutės antakiams formuoti (“deluxe spoolie”).

Žingsnis 2: užregistruokite pirkimo kvitą

 * Įkelkite savo pirkimo čekio kopiją .jpg, .png, .pdf formatu pauspaudę aukščiau esančią nuorodą.
🔒Visi duomenys saugojami. Jei turite klausimų apie savo asmens duomenų naudojimą, kreipkitės šiuo el. paštu: info.lietuva@glowmakeup.com
 

Loterijoje dalyvauja tik 2019 m. rugpjūčio 1 - 31 dienomis įsigytų jane iredale produktų pirkimo kvitai

IŠSVAJOTAS SPA SAVAITGALIS TOSKANOJE 2019 m. VASAROS LOTERIJOS SĄLYGOS

1. LOTERIJOS ORGANIZATORIUS

Loterijos “Išsvajotas SPA savaitgalis Toskanoje” organizatorius UAB Glow International, įmonės registracijos numeris 303066243, elektroninis paštas – studio@glowmakeup.lt (toliau organizatorius).

2. LOTERIJOS PERIODAS

Pradžia nuo 2019 m. Rugpjūčio 1 dienos iki 2019 m. Rugpjūčio 31 dienos (toliau loterijos periodas).

3. LOTERIJOS PRIZAI

PAGRINDINIS PRIZAS: prabangus mergaitiškas savaitgalis dviems Toskanoje 5* viloje 2019 m. Rugsėjo 26–29 d. .
Pagrindinio prizo nugalėtojos laukia kelionė į Toskaną Florenciją su pasirinkta drauge/giminaite. Į kelionės kainą įskaičiuota: skrydis Vilnius – Florencija – Vilnius, pervežimai iš/į oro uostą, apgyvendinimas, maitininimas, apsilankymas SPA ir ekskursija į miesto lankytinas vietas. (toliau – Pagrindinis prizas).

ANTROS VIETOS PRIZAS: jane iredale kosmetikos produktų rinkinys, kurio vertė 1000€ (toliau “Prizas 1”).

TREČIOS VIETOS PRIZAS: jane iredale kosmetikos produktų rinkinys, kurio vertė 500€ (toliau “Prizas 2”).

KIEKVIENAM DALYVAVUSIAM PRIZAS: visi dalyviai, kurie atitinka loterijos sąlygas (punktas nr. 4) gaus išskirtines “Grožio dėžutes” – stilingą jane iredale kosmetinę pilną jane iredale kosmetikos produktų (toliau “Grožio dėžutė”).

4. SĄLYGOS LOTERIJOS DALYVIAMS

Visi loterijos dalyviai privalo įvykdyti šiuos 2 punktus:

1) Loterijos periodu įsigyti 3 skirtingus jane iredale produktus (išskyrus: drožtukus, tuščią dėžutę presuotos pudros papildymui, kempinėlę, šukutes antakiams formuoti (“deluxe spoolie”);
2) Užregistruoti pirkimo čekį loterijos puslapyje (www.janeiredale.lt).

Pagrindinį prizą laimėti gali vyresni nei 18 metų asmenys. Šis pasiūlymas skirtas tik moterims. 
UAB Glow International darbuotojai ir jų šeimos nariai negali dalyvauti loterijoje.

5. EIGA

Nugalėtojas bus skelbiamas 2019 m. Rugsėjo 8 d..

Visa loterijos eiga bus stebima ir prižiūrima 3 – jų pagrindinių komiteto narių. Rezultatų patikimumą garantuos atsitiktinių skaičių generatorius.

Loterijos laimėtojai bus skelbiami tokia tvarka:
1) Pagrindinis prizas – 1 laimėtojas
2) Prizas 1 – 1 laimėtojas
3) Prizas 2 – 1 laimėtojas
(toliau laimėtojai).

Visų laimėtojų pavardės bus paskelbtos loterijos dieną ne vėliau kaip 15 val. oficialiame jane iredale puslapyje (janeiredale.lt), taip pat Instagram paskyroje (@janeiredale_lietuva) ir Facebook puslapyje (jane iredale Lietuva).

6. PRIZO GAVIMAS

Grožio dėžutės bus pristatytos registracijos lauke nurodytais adresais per 14 darbo dienų pasibaigus loterijai. 

Prizas 1 ir prizas 2 bus išduodami išrinktiems laimėtojams Dovanų kupono pavidalu, kurį bus galima panaudoti internetinėje parduotuvėje (janeiredale.lt) per 6 mėnesius nuo laimėtojų paskelbimo datos.

Pagrindinis prizas asmeniškai atiteks laimėtojai,

Už visas papildomas išlaidas, kurios gali būti susijusios su kelione (pvz.: papildomos pramogos, atvykimas į Vilniaus oro uostą ar pan. ) yra atsakingas laimėtojas. 

Norėdami patvirtinti “Pagrindinio prizo” laimėtoją, per 7 dienas nuo paskelbimo datos (iki 2019 m. Rugsėjo 14 d.) organizatoriui turi būti pateikti šie duomenys:

1) 2 – jų asmenų galiojančių tapatybės dokumentų (paso ar asmens tapatybės kortelių) kopijas;
2) abiejų kelionės dalyvių patvirtinimus raštu, kad jos gali keliauti šiuo periodu;
3) abiejų kelionės dalyvių sutikimus raštu, kad kelionės metu sutinka dalyvauti interviu, fotografuotis ir filmuotis;
4) abiejų kelionės dalyvių sutikimus raštu, kuriuose yra leidimas panaudoti kelionės metu sukurtus vaizdo, įrašus ir nuotraukas socialinėse jane iredale Lietuva paskyrose.

Norint atsiimti Pagrindinį prizą, aukščiau išvardinti punktai yra būtina sąlyga.

Jei Pagrindinio prizo laimėtoja iki nurodytos datos nepateiks privalomų duomenų ir patvirtinimų, Organizatorius turi teisę iki 2019 m. Rugsėjo 15 d. išrinkti naujus Kelionės dalyvius pirmiau minėtomis sąlygomis.

Loterijos metu laimėti prizai nebus pakeisti kito tipo prizu ar kompensuojami grynaisiais pinigais.

7. PAPILDOMA INFORMACIJA

Jei organizatorius sužino apie bet kokį sukčiavimą ar kitą panašią veiklą susijusią su loterija, turi teisę anuliuoti laimėtoją. Jei organizatorius nesikreipia į laimėtojus dėl Pagrindinio prizo, Prizo 1 ir Prizo 2 dėl priežasčių, kurios nepriklauso nuo organizatoriaus per 7 dienas nuo laimėtojo paskelbimo (iki 2019 m. Rugsėjo 14 d.), tokiu atveju organizatorius neatsako už neišduotus prizus pirmiems paskelbtiems laimėtojams, o atitenka 2019 m. Rugsėjo 15 d. pakartotinai išrinktiems laimėtojams tokiomis pačiomis sąlygomis, kaip nurodyta šiuose taisyklių 5 ir 6 punktuose. 

8. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

Loterijos vykdymo tvarką nustato organizatorius šiose taisyklėse. Visi organizatoriaus vykdomi loterijos sprendimai yra galutiniai ir taikomi visiems dalyviams.

Organizatorius turi teisę sustabdyti loteriją “force majeure” atvejais ir nedelsdamas pranešti apie tai savo socialiniuose tinkluose.

Šios loterijos sąlygos yra parengtos pagal Estijos Respublikos teisės aktus ir kitus įstatymus.

Visi ginčai kylantys loterijos metu bus sprendžiami derybomis, o nepasiekus kompromiso bus sprendžiami kreipiantis į vartotojų skundų komitetą ar Harju Country Court. 

Visi skundai susiję su loterijos organizavimu turi būti siunčiami raštu Aguonų gatvė 14-61, Vilnius su raktažodžiu ‘Išsvajotas SPA savaitgalis Toskanoje’. 

Norėdami gauti daugiau informacijos apie loteriją, prašome kreiptis el. paštu: studio@glowmakeup.lt ir telefon numeriu +370 6 2651025.

Save this link to your bookmarks to access the best free online web developer tools and use them every day: html-css-js.com.