Jane Iredale

Mūsų įkūrėja

Jane Iredale yra kilusi iš Londono, tačiau ieškodama nuotykių ir naujų patirčių sumanė vykti į New York miestą JAV ir, žinoma, ten prasidėjo “jane iredale” kosmetikos brendo istorija. Idėja sukurti odą puoselėjančias makiažo priemones atsirado tada, kai Jane dar dirbo pramogų pasaulyje. Ji matė modelius ir aktores, kenčiančius nuo daugybės naudojamų makiažo priemonių kenksmingo poveikio. Ji daug metų dirbo su moterimis, kurių karjera priklausė nuo gražios veido odos, o odos problemos ir jautrumas galėjo sugriauti ne tik karjerą, bet ir žmogaus pasitikėjimą savimi. Jane visada žinojo, kad makiažas yra labai svarbus moters gerovei, ji norėjo padėti moterims kuo paprasčiau pasiekti norimą rezultatą.

Jane Iredale yra bendrovės „Iredale Mineral Cosmetics“ prezidentė. 1994 metais ji įkūrė šią bendrovę, kuri pristatė grožio pramonei mineralinės kosmetikos liniją „jane iredale“, o pirmasis sukurtas ir deramtologiškai patikrintas produktas buvo ‘Amazing Base’ (birūs mineralai). Jane pirmoji pristatė grožio prekių rinkai odos priežiūrai skirtos dekoratyviosios kosmetikos liniją. Jos siūlomos mineralinės pudros – tai makiažo pagrindas, pudra, maskuoklis ir nuo saulės sauganti priemonė viename buteliukyje, visi jos linijos gaminiai yra daugiafunkciniai.

Jane Iredale tikslas buvo sukurti gaminius, kurie gerai atrodytų, būtų net tik malonūs, bet ir naudingi odai. Be to, gaminys turi būti lengvai naudojamas, kad moteris galėtų pasiekti geriausią rezultatą per trumpiausią laiką.
Kosmetika buvo pripažinta tarptautiniu mąstu. Prekių ženklo „ jane iredale“ gaminiai yra parduodami visose Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) ir daugiau nei 50 kitų pasaulio šalių.
Jane pavyko įtikti įvairaus amžiaus ir įvairių tautybių moterims, jos sėkmės pagrindą sudaro įsitikinimas, kad tikrasis makiažo menas – tai ne tik mokėjimas sukurti tam tikrą įvaizdį, kuris atitiktų paskutines mados tendencijas, bet ir mokėjimas atskleisti ir pabrėžti natūralų žmogaus grožį, leisti asmenybei suspindėti.

„Mano tikslas yra pagaminti tokius kosmetikos produktus, kurie gerai atrodytų, komfortiškai jaustųsi ir būtų naudingi odai.“

Jane